תקנון האתר

תקנון האתר

כללי
1. אתר סביונית משמש כאתר תדמית ומכירה המהווה אתר מסחר אלקטרוני לרכישת מוצרים על ידי גולשי האתר. כתובת האתר הינה: www.savionit.co.il.
2. בית העסק הינו סביונית (להלן: “בית העסק”).
3. התקנון מתייחס לזכר ולנקבה גם אם נכתב בלשון מין אחד.
4. הוראות התקנון יחולו על כל פעילות המתבצעת באתר לרבות רכישה או גלישה באתר האינטרנט.
5. פעולה באתר הינה גלישה, רכישה או כל שימוש אחר באתר האינטרנט (להלן: “פעולה באתר”)
6. כל פעולה באתר, מהווה את הסכמתך לקבלת תנאי התקנון.
תנאי השימוש באתר והרשמה
7. רשאי להשתתף בתהליך המכירה מי שמלאו לו 18 שנים. במידה והנך מתחת לגיל, שימוש באתר יראה כשימוש שאושר על ידי האפוטרופוס מטעמך.
8. פעולה באתר תתאפשר למשתמשים רשומים או משתמשים אורחים.
9. רישום לאתר מהווה את הסכמתך לכך שפרטיך נכונים ובמידה וישתנו בעתיד, עליך לעדכן את פרטיך האישיים באתר.
10. פעולה באתר מאפשרת למנהלי האתר לעשות שימוש במאגר המידע לרבות שליחת דיוור אלקטרוני.
11. במידה ותהיה מעוניין להסיר את פרטיך מהאתר או תהיה מעוניין להפסיק את הדיוור, תוכל לפנות במייל לכתובת: office@savionit.co.il .
תהליך קניה באתר
12. לאחר מילוי פרטי כרטיס האשראי באתר האינטרנט ואישור קניה, הפרטים יבדקו אל מול חברת האשראי וישלח אישור על ביצוע חיוב.
13. יודגש כי, הגשת פרטים כוזבים ביודעין עלולה לעלות כדי עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לסביונית ו/או מי מטעמם עקב שיבוש הליכי המכירה.
14. במידה והעסקה לא אושרה על ידי חברת האשראי, תישלח הודעה מתאימה למבצע הפעולה.
15. המכירה באתר מתאפשרת במחיר קבוע מראש ועד גמר המלאי.
16. לצורך הדגשה, כל המוצרים המסומנים כי קיימים במלאי, יאושרו לרכישה. אם מסיבה מיוחדת מלאי המוצרים לא עודכן, ישלח אל הלקוח מייל בתוך 3 ימי עסקים על כך ויתאפשר לו לרכוש מוצר חלופי שווה ערך או לקבל את כספו בחזרה.

 

מועדי אספקה ומשלוח
17. סביונית תספק את המוצר ללקוח רק לאחר שהשלים את התשלום במלואו.
18. סביונית אינה אחראית על עיכוב בזמני אספקה כתוצאה מכוח עליון או מאירועים שאינם בשליטתו של בית העסק לרבות שביתות ספקים וכיוצא בזה.
19. סביונית מיידעת מראש את לקוחות האתר, מהם אזורי האספקה. במידה ולקוח ימצא באזור שאינו מופיע, יחשב ביצוע תהליך הקניה כאישור לכך שאזורי האספקה מוסכמים מראש וכי הלקוח יאסוף את המוצר מהמקום שנקבע מראש ואושר.
מדיניות ביטול
20. בעת ביטול הזמנה שלא עקב פגם במוצר, ייגבה מהלקוח דמי ביטול 5% או 100 ₪, הנמוך מבניהם (להלן: “דמי ביטול”).
21. במידה והלקוח יבטל את ההזמנה שלא עקב פגם במוצר ולאחר שהמוצר נשלח אליו, רשאי הלקוח לבטל את ההזמנה, יחויב בדמי ביטול כפי שמפורט בסעיף הקודם ובנוסף ייגבו דמי משלוח. החזר כספו של הלקוח יתאפשר רק לאחר שהחזיר את המוצר ללא פגם באריזתו המקורית לבית העסק. במידה והלקוח יהיה מעוניין להחזיר את המוצר מכל סיבה שהיא, יישא בעלויות השילוח והטיפול חזרה לבית העסק.
22. על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה והלקוח הבחין כי המוצר שקיבל פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם הודעה על הביטול תימסר בפקס/דואר/דוא”ל, הכול בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א- 1981.
במקרה שהביטול אכן מוצדק מהנימוקים לעיל, והלקוח השיב את המוצר באופן עצמאי וללא פגם אל בית העסק, סביונית תזכה את הלקוח וכספו יושב לו במלואו באמצעות חברת האשראי למעט עלויות משלוח אשר נגבו עבור שירות חברת משלוחים.
23. במידה וחלה טעות במוצר שפורסם למכירה לרבות תיאורו או זמינות המלאי, רשאית סביונית לבטל את הרכישה וכספו של הלקוח יוחזר לו במלואו.
24. סביונית רשאית לשלוח את המוצרים עם חברת צד שלישי. איזורי השילוח מתעדכנים מעת לעת בחברות השונות. סביונית רשאית שלא לאפשר משלוח לאיזור מסוים ואו למוצר מסוים בתוך 2 ימי עסקים מרגע ביצוע ההזמנה וזאת עקב שינויים במדיניות השילוח של חברות צד שלישי.

 

איכות הבדים

כל הבדים עלולים לדהות בשמש ישירה. מומלץ לאחסן בצל ולכסות מפני מים לשמירה מיטבית על הבד.
אין סביונית אחראית על דהיית הצבע בכל סוג בד הנרכש מחברתנו. בד קורדורה דוחה מים הינו בד אשר עמיד לתנאי חוץ אך יחד עם זאת אינו עמיד מפני גשמים. ההגדרה בד דוחה מים הינה – מים בכמות קטנה אשר נשפכו על המוצר ולא יחדרו את הבד (עד 100 מ”ל) אך עלולים לחלחל דרך התפרים והרוכסנים.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.